Kryefjala Logo

(Insta VIP) Nëse shihni këtë pozë dijeni se është Era Istrefi…

30 Shtator, 2022 | 10:05 am

Ditë për ditë në Kryefjala.com do t’ju sjellim nga një detaj të veçantë që kemi venë re apo që na tërheq vëmendjen nga fotot e VIP-ave tanë. Meqënëse Era Istrefi pak orë më parë ka publikuar bashkëpunimin e saj të parë me Don Xhon, e kishim shumë të freskët imazhin e saj dhe menduam të merremi me të.

Era ka më shumë se 1 milion ndjekës në rrjetin social Instagram(për mendimin tonë mund të kishte edhe më shumë), por për një periudhë kohe këngëtarja e hitit “Bon Bon” u largua nga rrjeter sociale ose më saktë postonte shumë rrallë.

Ama nëse i hedh një sy profilit të saj, pozat që ajo ka më shumë qejf, janë këto me kënd anësor ku nxjerrin në pah format e saj trupore.

EBC56022 CF62 4E85 839B A219D85E424F D9321A17 4233 415E 8ECE 012B6386E293 8EAB49F7 0004 47B0 88A0 5D2E6FB0BDD6 38A1E9D5 C591 4B63 B8BA 59CEC46BB308

Dikur Era Istrefi tregonte në Instagram foto e video nga përditshmëria e saj që ishin shumë “cool”. Vitet e fundit e ka kthyer këtë të fundit në hapësirë pune ku shobim foto vetëm nga projektet e saj muzikore. Madje si foto të saj të parë Era ka lenë një frame të këngës së saj “E dehun”.

9D1569DB A41C 4707 9F46 E17B681E3B46

Të ngjashme