Kryefjala Logo

I vendosin këngën e Jasminës me Ardian Bujupin, ja si reagon Andi!

2 vite më parë

Andi dhe Jasmina dolën së bashku nga Përputhen si çift por kjo marrëdhënie mbaroi pavarësisht përpjekjeve të Jasminës për ta shpëtuar. Ndonse secili në punën e tij, pa pasur kontakt.

Jasmina u përfol se ishte në një lidhje me Ardian Bujupin por rezultoi më pas se ishte pjesë e klipit të tij. I ftuar tek Libero, Andit i është vendosur kënga në sfond dhe është pyetur a e ka dëgjuar e nëse bëhet xheloz.

“Vetëm kështu në Instagram çka më ka dal se kështu me hy Youtube me shiku, nuk e kom këqyr, besom, qaq xheloz jam ndje, që kisha thonë a vallëzojmë me e bo xheloz Jasminën”.- ka përfunduar ai.

Të ngjashme