Kryefjala Logo

Foto ekskluzive nga ditelindja e prezantueses se njohur: Bora Zemani, Vin Veli dhe Arbori festojne te tre se bashku.

15 Janar, 2022 | 3:37 pm

Divorci kalon neper faza te veshtira ne nje cift sidomos kur ne mes eshte femija.Fatmirsisht ne ditet e sotme,ti japesh fund nje marredhenie qe nuk funksionon nuk eshte tabu.

Veshtiresia qendron pas divorcit ne fakt,ku shume cifte kalojne kalvare veshtiresie ne luften per kujdestarine e femijes,debate qe nuk i mbyll letra e divorcit apo persona te trete qe bejne hyrjen e tyre shume shpejt ne histori dhe nderlikojne gjithcka.

Per fat te mire ky nuk eshte rasti i Bora Zemanit dhe Vin Velit,te divorcuar prej disa vitesh,ndajne ne menyre shembullore kujdestarine,dashurine dhe kujdesin per Arborin e vogel.

Vin Veli eshte dj shume i njohur ne kryeqytet dhe ka axhende te zene,ne anen tjeter Bora eshte nje nga moderatoret me te diskutuara dhe programi i saj do impenjim cdo dite,por kjo nuk i ka penguar te jene nje cift modern si ato qe shohim ne Holliwood qe kur vjen puna tek femija,dine te jene prinderit dhe shoket me te mire!

Per tu pergezuar sa mire e menaxhojne situaten ne ditelindjen e Bores ku duket te kercejne,qeshin dhe defrejne se bashku.

Kujtojme se kjo nuk eshte hera e pare qe te tre shfaqen bashke,pasi edhe ne dite te tjera te rendesishme per Arborin si ditelindja apo ceremonia e festave ne shkolle,ish-cifti jane shfaqur shume te lumtur.

Nje shembull per kedo qe mund te jete duke kaluar te njejten gje.

Të ngjashme