Kryefjala Logo

(Foto) Bojken Lako se fsheh më partneren

1 vit më parë

Kantautori i njohur Bojken Lako duket se po shijon i lumtur lidhjen e tij të re. Pak kohë më parë ai postoi në Instagram vetëm dorën e partneres së tij ndërkohë që mbrëmë Kryefjala.com e ka fotografuar krah biondes simpatike.

09E49C95 83CE 44D2 A9F6 503AFA547720 53916B69 6D9C 4ED7 9733 E236DF68E36D

Çifti ishte shumë i kujdesshëm për të mos e shfaqur dashurinë në publik, por herë pas here dukeshin edhe shumë të dashuruar. Bojken Lako ka qenë gjithnjë shumë i rezervuar sa i takon jetës private dhe s’ka qenë kurrë personazhi i lajmeve rozë.Edhe lidhjen mbi 10 vjeçare me ish partneren e tij, Semi Jaupaj e ka mbajtur gjithnje larg medias.

Por ne i urojmë jetë të lumtur me bionden simpatike që i ka rrëmbyer zemrën rrokerit më “cool” në kryeqytet.

Të ngjashme