Kryefjala Logo

Fiori Dardha i jep fund beqarisë në 50 vjetorin e lindjes së bashkëshortit

2 vite më parë

Moderatorja Fiori Dardha është nënë e një djali, ndonse kishte bërë edhe dasmë, por prisni pak ende nuk ishte celebruar. Ka vendosur ta bëjë celebrimin pikërisht në 50 vjetorin e lindjes së burrit.

Ajo ka publikuar foto nga celebrimi dhe përbri shkruan: të sapo martuar! Dhe në një tjetër postim shkruan:

Dasmë PO! Fëmijë PO!
Celebrim?! Mukajeti na kishte lènè pa u martuar ligjèrisht..
5 vite pas dasmès, mbrèmè, nè 50 vjetorin e bashkèshortit,
vendosèm te jemi bashkè edhe n certifikaten familjare.
Tashmè, jemi edhe ligièrisht burrè e grua! 1©
P.S: vendosa tè mbaja mbiemrin tim!

9EDE17CF A285 4FBD 9F2B E373CC06AD48

6FBC1A40 F195 433B 9731 F567FBE9504C

Të ngjashme