Fifi sqaron marredhenien me Granitin!

11 muaj më parë

Diten e sotme Fifi ka qene e ftuar ne Fun Club. Ajo ka folur per zhgenjimet nga banoret, friken e tyre si dhe marredhenien me Granitin.

Ndonse pas BB VIP u perfol se mes dyshes kishte lindur dicka dhe donin ta mbanin te fshehte. Fifi ka vendosur tu jap fund te gjitha aludimeve!

“E kam takuar shumë herë. Jemi miq të mirë dhe më vjen shumë mirë që e kan takuar. Jemi tipa shumë të kundërt dhe nëse do lidheshim nuk do funksiononte. Më mirë që ndodhi siç ndodhi.”- tha Fifi.

Të ngjashme