Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Fifi e terhequr nga Graniti: Paloma nuk beson te kjo histori qe do kete te ardhme

Prej disa ditesh Fifi dhe Graniti jane dukur mjaft te afert me njeri tjetrin. Por kjo nga jashte sepse nga brenda nuk duket e njejta gje.

Pak me pare Fifi dhe Graniti kane qene ne dhomen e rrefimit ku kane treguar se nuk jane ende te qarte nese do te kete dicka mes tyre apo jo. Por mesa duket banoret e tjere jane skeptike. Ata kane pare nje insert teksa banoret jepnin mendimin e tyre dhe Paloma ka then se nuk mendon qe do te kete dicka mes tyre.

Gje e cila ka shkaktuar edhe debat mes Fifit dhe Palomes, e cila eshte acaruar qe Fifi i eshte kthyer ne ate menyre pa e degjuar me pare.

 

Latest Posts

Don't Miss