Kryefjala Logo

Fifi: “E du këtë dreq” Adisi”

2 vite më parë

Fifi dhe Adisi janë një nga çiftet më të reja dhe të përfolura momentalisht në showbiz-in shqiptarë. Ata nuk ngurojnë ta bëjnë dashurinë e tyre publike me gjeste të ëmbla dhe dedikime shumë të veçanta edhe në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Këngëtarja e hitit “Diell”, Fifi ka publikuar një foto krah partnerit të saj në Instagram ku shkruan:

DFE0D7EF 9FFE 4E49 B72E 25E25FC93E5E

Të ngjashme