Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Eventi madhështor që bashkoi VIP-at shqiptar, brandi “Baqa” vjen ekskluzivisht në Tiranë!

“Baqa” është një ndër brandet më prestigjoze në Turqi dhe jo vetëm. Shumë prej personazheve të njohur si Esra Bilgiç,Irem Derici ,Esra Dermancioglu, Hazal Erguclu, Hulya Avsar, İpek Tuzcuoglu zgjedhin të vishen vetëm me “Baqa”, një brand që të dhuron një stil unik dhe të paarritshëm.

Tashmë ka ardhur momenti që edhe personazhet shqiptar të mbajnë veshur mrekullitë e krijuara nga “Baqa”. Në bashkëpunim me themeluesit turq, sipërmarrëset Ariana Sinani dhe Artela Papazjan kanë sjellë ekskluzivisht në Tiranë brand-in e njohur.


Ditën e mërkurë, mes shumë miqsh, personazhesh të showbizit-it dhe nën tingujt e ngrohta të violinës, ata kanë prerë shiritin e inagurimit të butikut më të ri në kryeqytet. Mes të ftuarve nuk mund të mos viheshin re fytyra të njohura të ekranit si Iva Tiço, Rovena Dilo, Eva Murati, Julka Gramo, Marsela Çibukaj e shumë personazhe të tjerë të njohur në botën e televizionit apo atë të biznesit.


E veçanta e koleksionit dhe e vetë brandit “Baqa” është larmishmëria e ngjyrave dhe stileve që përshtaten mjaft mirë me çfarë do lloj fiziku. Tashmë ka një zgjidhje për tu dukur bukur të gjitha vajzat, pavarësisht përmasave apo formave trupore.

“Baqa” do tu rrëmbej zemrën dhe do të jetë zgjidhja për çdo veshje për ju dhe të afërmet tuaja.
Guxoni me stilin tuaj dhe besoni vetëm tek “Baqa”!
Për më tepër mund ti hidhni një sy edhe faqes të Instagramit “Baqa Albania”

Latest Posts

Don't Miss