Kryefjala Logo

Ekskluzive: E rrethuar me VIP-a!Çfare po ndodh në ditelindjen e Bora Zemanit?

13 Janar, 2022 | 9:32 pm

Pak dite me pare Bora festoi ditelindjen dhe duhet thene se fale publicitetit te madh qe ju be edhe ne Big Brother Vip,nuk ngeli i madh e i vogel pa e marre vesh.

Pastaj pame Boren te festonte por ajo nuk ishte festa e saj por e mikes Elona.

Festen e madhe ajo po e mban sot mes shume te ftuarish te famshem ku mund te permendim Ermal Mamaqin,Amarda Tosken,Ana Lika,Ervin Kurti,Eraldo Rexho,Olti Curri,Aulona Musta dhe shume te tjere.

Sigurisht qe nuk mungojne as personazhet e njohura te “Perputhen”

Bora duhet thene qe shkelqen me fustanin plot xixa!

948071F3 5139 4A84 8BFE 8460D77CEF0A 546491FF 571C 4050 9658 B2A14285580F 3FF9269D C2AE 4E72 8539 164C7C0B4D15 C218EFE0 4272 4CB8 AA04 58D99BCD4316 71EC29EF 0DDA 4EA3 9F80 1A674A1312EF C31FF490 AA70 496C 85BF 804F4D2B321F AC8189F1 80C6 4223 9EC2 E16C7A02BA57

Të ngjashme