Kryefjala Logo

Enca e le seen, Ermal Mamaqi zbulon bisedën!

2 vite më parë

Ermal Mamaqi ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku nuk I ka shpëtuar as lojës së tyre. Bëhet fjalë për “Ruleta e Celularit”, Ermalit I ka rënë si dënim që të tregojë bisedën me personazhin e famshëm që e ka lënë seen.

Dhe e dini për kë bëhet fjalë? Për Encën. Teksa ky I fundit I ka thënë “s’je normal bre njeri”, ajo nuk I ka kthyer dhe Ermali e imiton sesi mund të ketë qeshur ajo me vete. Kjo nuk është hera e parë që Ermali ka ngërçe me Encën ose më saktë bën batuta shpeshherë në intervistat për të.

Gjithashtu lojën e kanë luajtur edhe Fatma me Arminën, të cilat kanë patur dënime paksa më të rënda se ky.

Të ngjashme