Kryefjala Logo

Elvana foli më në fund për dashurinë…

1 Tetor, 2022 | 1:04 pm

Elvana Gjata si fillim duhet të na thotë ku ka shkuar që ka shkrepur këto foto me diell (se ne na mbyti shiu) dhe së dyti çfarë ka dashur të thotë me këtë shprehje që ka postuar për dashurinë?!

Nëse e hap tani profilin e këngëtares së famshme sheh këto dy foto që janë shumë të bukura. Njëra ku Elvana duket në top formë dhe tjetra ku shkruan se, “ti meriton dashuri të shëndetshme”…

F3F9739C 3D82 44D9 B722 0057C8270045 D0BE5209 8791 4CCB AAC6 DF6FD1AE2430

Ylli i popit nuk ka preferuar të flasë kurrë për jetën e saj private, përveçse në një intervistë për Ermal Mamaqin ku theksoi se ndihej me shumë fat dhe se kishte gjetur një njeri të mrekullueshëm.

E ku i dihet ndoshta këtë foto me diell e dashuri mund t’ja ketë shkrepur edhe ai?!…

 

 

Të ngjashme