Elita Rudi zbulon faturen tek Nusret dhe ndau rrjetin ne dy pjese

9 muaj më parë

Elita Rudi,moderatore e Kosoves,e martuar me reperin Gjiko ka udhetuar drejt Turqise.

Fenomeni Turk dhe i preferuari i vipave Nusreti eshte nje destinacion qe te gjithe duan te ndalojne.

Mishi,kripa,hamburgeri me flete floriri dhe nje fature qe te bie kokes.

Per ne popullin e thjeshte qe nuk e kemi provuar po ju themi dicka: Fare mos ta kemi pishman sepse me thene te drejten nuk kemi degjuar fjalet me te mira per ushqimin aty(Sorry Nusret)

Njesoj edhe Elita porositi nje hamburger qe kushton plot 65 euro i mbeshtjelle me nje foli ngjyre ari dhe ka shije:Hamburgeri!Cfare prisnit? Cfare shije ka floriri?

“Është thjesht një hamburger i mbështjellur me foli ngjyrë ari, e që më të mirë janë ata të Prishtinës që kushtojnë vetëm një euro”, tha Elita Rudi.

Epo te paguash kaq leke dhe te thuash se ato 1€ jane me te mira do te thote se ne qe si leme kaq leke neper tavolina jemi perfundimisht shume me te zgjuar dhe dime ku haet mire.Nje pjese e rrjetit mendon se kjo eshte thjesht te shesesh mend e ndersa nje pjese tjeter kerkoi me ngulm faturen.

Ju si mendoni?

Të ngjashme