Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

(Ekskluzive) Zbulohen emrat e opinionisteve te Big Brother VIP?

Ka patur pafund aludime per ceshtje konkurrentesh, por edhe te opinionisteve te Big Brother VIP.

Pak dite na ndajne nga fillimi i spektaklit, ku burime per Kryefjala.com kane zbuluar se emrat me te perfolur per momentin si opinionist jane Balina Bodinaku dhe Arber Hajdari.

Interesant eshte fakti se keto dy figura nga fusha te ndryshme, vijne per here te pare ne rolin e opinionistit ne nje format te tille.

Gjithesesi produksioni i Big Brother surprizon, keshtu qe mbetet per tu pare mbremjen e se martes!

Latest Posts

Don't Miss