Einxhel Shkira zbulon arsyen pse nuk po feston me Dagz

1 muaj më parë

Ka pasur shumë aludime për mungesën e Einxhel në ditën e lindjes së Dagz. Vetë ajo ka treguar arsyen.

Einxhel ka publikuar testin e Covid ku tregon se është e sëmurë dhe prandaj ka vendosur ti qendrojë larg. Ka treguar se është me temperaturë dhe dhimbje koke të forta.

Gjithësesi festa do ketë plot kështu që i urojmë shërim të shpejtë.

Të ngjashme