Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Pas kthimit nga Afrika, Einxhel Shkira ne Big Brother VIP?

Prej pak ditesh Kryefjala.com ka zbuluar se Sarah Berisha dhe Beatrix Ramosaj do te behen pjese e Big Brother VIP diten e sotme.

Por se fundmi ne rrjet po perflitet edhe per dike tjeter, behet fjale per moderatoren Einxhel Shkira.

Pak kohe me pare Einxhel eshte rikthyer nga Afrika, e ndonse pjesemarrja ne Big Brother VIP mund te kete qene nje nder arsyet e rikthimit.

Tre vajzat pritet te futen sonte ne shtepine e Big Brother, gjithesesi do te na duhet te presim edhe pak!

 

Latest Posts

Don't Miss