Einxhel: Iliri per loje nxorri gruan e dashnoren!

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme teksa diskutonte me PM dhe Dagz Einxhel ka bere nje deklarate shume te forte per Ilirin.

Ajo eshte shprehur se vetem per loje Iliri ka nxjerre gruan dhe dashnoren, nje muhabet qe vajza e tij nuk e ka ditur dhe per here te pare e ka marre vesh tani qe foli Iliri.

Ajo e cileson nje gjest te pahijshem qe ka lenduar familjen e tij.

Të ngjashme