Kryefjala Logo

E dëgjuam gabim apo Sara tha unë nuk shkoj pas Ledrit?!

2 Korrik, 2022 | 9:37 am

Ata janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. E kemi fjalën për Ledri Vulën dhe partneren e tij, Sara Hoxha. Pak ditë më parë Sara bëri një pyetësor ku një nga pyetjet e ndjekësve të saj ishte sepse ajo e ndiqte Ledrin kudo nga pas nëpër koncerte dhe partnerja e reperit të njohur u përgjigj se ky konstatim nuk ishte aspak i vërtetë.

Por në datat 2-3 korrik në Zyrih do të mbahet një koncert me 16 këngëtarë shqiptarë ku mes tyre do të jetë edhe reperi Ledri Vula i shoqëruar sigurisht nga partnerja e tij Sara.

664A0E52 0A3D 4747 968C 60DA4BB9B856 C4D21610 0E46 43D9 9038 E8A956329ADD 500669D2 AEF6 436A 960D E37FECED2D4F

Pra syrit të vëmendshëm të fansave të reperit nuk u shpëton asgjë…

Të ngjashme