Kryefjala Logo

Donaldi publikon këngën e re, prap tek puthja e Borës i ka stakuar?

2 vite më parë

Pak më parë Donaldi ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Elgitin dhe Romeon të titulluar “Picasso”. E duket se qartë vazhdojn dedikimet për Borën.

Teksti fokusohet tek puthja e sigurisht ne na shkon mendja tek puthja e famshme me Borën në Big Brother. E sigurisht që ai e shprehu publikisht se po e pret Borën.

Kryefjala.com zbuloi dje se Bora dhe Donaldi janë duke bashkëpunuar për një këngë të re.

Të ngjashme