Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

“Donaldi ka Sabianin, ti me ke mua”- komenti i Genes per Romeon qe shkriu Instagramin

Me hyrjen e Donaldit ne shtepine e Big Brother, Romeo kishte bere nje postim ku shprehej se gjysma e tij e kishte lene vetem.

“Prej ketij plehres une jam vetem sot, shpirti vellait ti e di qe me ke gjithmone aty me ty me gjithe energjine time”.

Por ajo c’ka na kishte shpetuar ishte pikerisht komenti i Genes ku shkruante:

“Bro mos u merzit se do ta plotesoj une gjysmen tjeter, me ke mua tani ai ka Sabianin”

Rikujtojme se Sabianin dhe Genen gjithmone kane bere batuta ne rrjet duke i quajtur vellezer per shkak te kacurrelave, e pra mesa duket ata dhe vete bejne shaka me kete gje.

Latest Posts

Don't Miss