Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Zgjidhni ekuacionin, ju zbulojme dilemen me te madhe qe ka patur njerezimi ne Big Brother VIP!

Cdo dite ne Big Brother VIP del dicka qe i mban njerezit te lidhur para ekrani. Filloj me keto ciftezimet kot ose plot, me shoqerite mes banoreve, sherret e cdo gje tjeter.

Por dilema e dites sot s’ka lidhje me asnje nga keto, por ka lidhje me Sabianin dhe Antonelen.

Te ulur te dy me kurriz ne kuzhine, me te njejtin model e ngjyre flokesh Sabiani dhe Antonela ngaterruan rrjetin. Kush eshte Sabiani dhe kush Antonela ka qene dilema ne gjithe postimet ne rrjet.

Tani ne po ju pyesim edhe ju! E gjeni dot?

Latest Posts

Don't Miss