Saturday, January 29, 2022

Latest Posts

Debat “tresheje” me Moniken? Ja si e komenton gruaja e Ilirit

Mbrëmjen e djeshme në ekranin e Top Channel ka nisur sezoni i dytë i emisionit “Goca dhe Gra” në moderimin e Armina Mevlanit, Fatma Haxhialiut, Dalina Buzit dhe Rita Petros. E ftuar ka qenë bashkëshortja e Ilirit e cila ka folur paksa edhe për debatet e Ilirit me Donaldin dhe Monikën në shtëpi.

Emanuela ka thënë se kanë mendime të ndryshme ndoshta dhe për shkak se janë breza të ndryshem.

Gjithësesi ajo mendon se Donaldi dhe Iliri mund të jenë miq shumë të mirë jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë:

Latest Posts

Don't Miss