Çiljeta tregon pse nuk e pranoi ftesen e “Big Brother” dhe ke shikon si fitues

7 muaj më parë

Kengetarja Çiljeta Xhilaga nepermjet Instagramit ka zgjedhur te shkembeje disa fjale me ndjekesit e saj.

Mes shume pyetjesh as Çiljeta nuk i ‘shpetoi’ dot pyetjes rreth Big Brother-it.

Pra,ajo vet na tha se ne fakt paska marre nje ftese nga produksioni por e refuzuar nga kjo e fundit pasi i shijon me shume shtepia e saj me djalin dhe partnerin e saj disa vjecar,Albanin.

Ndersa pyetjes se ke shikon si fitues ajo tha:”Arjola eshte nje super mama mendoj une dhe mund ta fitoje”

Të ngjashme