Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Çfare nuk u transmetua nga Perputhen? Dori zihet edhe kete sezon me nje konkurrent!

Ju kujtohet te gjithve Dori, ai tipi qe vitin e kaluar u perjashtua qe diten e pare nga Perputhen pasi pati perplasje verbale dhe fizike me Erin. Asokohe ai u kategorizua i dhunshem, por produksioni ka vendosur ti jap serish nje mundesi.

Pavaresisht se kjo gje eshte komentuar nga vajzat te shprehura te frikesuara se mund te ndodhte serish. E ashtu ka ndodhur.

Burime per Kryefjala.com bejne me dije se Dori ka shfaqur serish shenja agresiviteti pas perplasjes me nje tjeter konkurrent Eklajdin.

Sic shprehen burimet ka qene Eklajdi ai qe e ka provokuat per te pare ku arrinte dhe Dori ka bere serish te njejten sjellje. Por kjo pjese nuk eshte transmetuar ne ekran.

E pra, ujku qimen e nderron por zakonin se harron! Keshtu shkoi edhe puna e Dorit.

Latest Posts

Don't Miss