Kryefjala Logo

Bora Zemani: “Mes meje dhe Donaldit s’ka ASGJË!

2 vite më parë

Bora Zemani ka vendosur të flasë… Përmes një postimi të gjatë në Instagram, ajo ka zgjedhur të reagojë për herë të dytë lidhur me historinë e dashurisë mes saj dhe Donald Veshaj.

Ajo ka pohuar se ka pasur një falje publike dhe personalisht, duke nënkuptuar se Donaldi i ka shkruar edhe në privat, por ka lënë të kuptohet se deri tani mes tyre s’ka asgjë.

“Dedikime?! Po, ka! Edhe unë mendoj si ju. Edhe kërkesë falje, ka! Personalisht dhe publikisht. Ndoshta sepse një pjesë e kesaj historie u bë publike. Por ndihem e detyruar të them fjalën time pasi shoh që ka me shumë genjeshtra sesa të verteta ndaj po e permbledh. Për momentin ka ASGJE!”, ka qenë kjo një pjesë nga statusi i moderatores së Përputhen.

 

ED4B617C 9D8C 4A37 B9F0 C9D1EEC6F652 6B08D216 845B 4FC8 A060 0C00D7C018D1

Të ngjashme