Kryefjala Logo

Bora Zemani bën një tjetër kundër veprim ndaj Donaldit!

2 vite më parë

Bora Zemani ndonse përpiqet të tregojë se s’do të jetë pjesë e mediave, sërish me veprimet e saj tërheq vëmendjen. Rikujtojmë pak kohë më parë se mami i Donald Veshaj ndiqte vetëm djemtë e saj dhe Bora Zemanin.

Por pasi Bora deklaroi se momentalisht nuk ka gjë me Donaldin, mesa duket ka vendosur të mos ketë asnjë pikë lidhje me të, duke hequr kështu edhe të ëmën e tij nga Instagrami.

Ne ju kemi thënë që telenovela vazhdon, ndonse po e zgjasin pak si tepër duke u bërë kështu të besdisshëm!

Të ngjashme