Kryefjala Logo

Beyonce ti je? Prisni pak është Oriola Marashi

1 vit më parë

Beyonce është një ndër imazhet më të përfolur botëror jo vetëm për muzikën por edhe për pamjen e saj. Ku sigurisht çdo dalje komentohet gjatë.

Por mesa duket ne kemi Beyoncen tonë shqiptare, bëhet fjalë për modelen Oriola Marashi. Oriola ka lajmëruar se do të veshë të njëjtin fustan me Beyonce dhe ne mezi po presim ta shohim.

Një gjë është e sigurt, do duket thjesht një yll!

1125FB71 6A04 4179 AA2A 00BA08938544

Të ngjashme