Kryefjala Logo

Besa Kokëdhima debaton me ndjekësit. Lajmëron rikthimin në muzikë

2 vite më parë

Kënga e saj e fundit ka qenë “C’est la vie” dhe është publikuar dy vjet më parë. Që pas kësaj periudhe Besa Kokëdhima ka bërë një pauzë në muzikë, duke i munguar publikut shqiptarë.

Ajo publikuar një story në Instagram ku përdor me shaka fjalën “varr” dhe mesa duket i është keqkuptuar nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

”Po mendoj për intervistën “varr” të punës. Bëj shaka, po punoj fuqishëm që të rikthehem në maj”, shkruan Besa që  mesa duket nga postimi i mëposhtëm është keqkuptuar nga fansat e saj.

25B6A461 D32C 44E8 ACEF C65287299192

2E5F342F B25C 4CAB BB30 EA4B88E2BFE6

Megjithatë pavarësisht këtyre keqkuptimeve lajm i mirë është që në maj do të kemi një rikthim të Besës në muzikë.

 

Të ngjashme