Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Beniada per Sheilen:”Do ia kisha futur nje shpulle asaj..”

Pak dite me pare Beniada u perfshi ne nje debat me Sheilen.Shaku ishin disa epitete te perdorura bazuar tek shenja e horoskopit.

Pas perplasjes u duk se vajzat u sqaruan diten e spektaklit por keshtu nuk paska qene…

Edhe njehere u fol ne shtepi per kte episod ku protagoniste ishin Donaldi,Semi,Beniada dhe Fifi.Donaldi ishte ai qe riktheu vemendjen tek zenka duke i treguar Fifit se cfare kishte ndodhur mes tyre dhe aty degjohet Benida:”T’ia kisha futur nje shpulle asaj une,po ishin telekamerat!”

Situata u kalua me te qeshur dhe nuk e kuptuam a ishte edhe me te ngjeshur?

Latest Posts

Don't Miss