Kryefjala Logo

Beniada paralajmëron Donaldin:”Ti pres veshët ..”

16 Prill, 2022 | 4:50 pm

Beni pas “Big Brother Vip ” vazhdon karrierën e saj duke u vendosur njëherë e mirë në Shqipëri.

E ndërsa në shtëpi pati një marrëdhënie të mirë puthuajse me të gjithë,me Donaldin lidhi miqësi më të fortë duke luajtur dhe bërë shaka gjithë kohën sëbashku.

E ftuar ne “Wake up” ajo foli për rubrikën e saj “N’trip” ku përmendi Donaldin si një nga personazhet që do donte të kishte.

Por kur ju tha se Donaldi mund edhe të refuzonte ftesën,Beniada tha:
“Ka qënë super lojtar,super njeri.Po më tha “jo” ia pres veshët!

Banorët që nuk i kam njohur ose nuk kam patur lidhje nuk do ti ftoja”
Hë Donald,thua dot jo po ta mbajti me Benin?

Të ngjashme