Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Beniada le Big Brother dhe merr oferten e shumepritur nga Ed Manushi!

Mbremjen e sotme Arbana ka nxjerre pak momente Beniaden nga shtepia per ti bere nje surprize.

 

Duke qene se javen e kaluar Beniada ka shprehur deshiren per tu bere pjese e nje programi televiziv, duket se endrra e saj eshte bere realitet.

Beniada eshte cuar ne studion e Procesit Sportiv, ku ka marre ftesen per te qene moderatore e emisionit krahe Ed Manushit dhe Alesia Bamit sapo te dale nga programi!

 

Latest Posts

Don't Miss