Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Beatrix kerkon te dale nga shtepia, por a do e ndjek Donaldi pas? Pergjigja e tij na habiti!

Trixa se fundmi ka kerkuar te dale nga shtepia e BB VIP ku eshte shprehur se  nuk e perballon dot me dhe deshiron qe te largohet.

Antonela ka pyetur Donaldin se nese largohej Trixa cfare do te bente dhe nese ai do te largohej.

”Po”- i ka thene aktori duke na surprizuar te gjitheve!

 

Latest Posts

Don't Miss