Kryefjala Logo

Bashkimi Bora Donald, Beatrix Ramosaj: Më vjen mirë!

1 vit më parë

Pak javë më parë Beatrix Ramosaj ka fituar “Netët e klipit shqiptar”, ku ka dhënë dhe një intervistë pr “Ora Verore”, e cila është transmetuar së fundmi.

Ajo është pyetur edhe se çfarë mendon për ribashkimet e fundit.

“Ribashkimet e kujt”?– pyeti Triksa teksa gazetarja i tha: “Për shembull po përflitet gjithandej Donaldi dhe Bora që janë ribashkuar?”

“A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem”- u përgjigj Triksa, e cila dukej paksa në siklet.

Të ngjashme