Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Baba i dy fëmijëve, mediat turke zbulojnë lidhjen e Morena Tarakut me këngëtarin!

Së fundmi romanca e Morena Tarakut është bërë kryefjalë e mediave rozë turke.

Siç raportohet, Morena është në një lidhje me këngëtarin turk, Berdan Mardini.

lLidhja e tyre u zbulua pas festës së ditëlindjes që thuhet se Taraku e organizoi për këngëtarin.

Madje,mediat turke shkruajnë se Mardin ka thënë se tek Morena gjeti dashurinë e vërtetë, e se me të nisi të jetojë nga e para.

Këngëtari vjen nga nje martesë 10-vjeçare dhe dy fëmijë që pas divorcit duket se ka gjetur dashurinë në krahët e bukuroshes shqiptare.

Latest Posts

Don't Miss