Atdheu i Përputhen një histori dashurie me një bjonde? Rrëfehet për herë të parë.

7 muaj më parë

Atdhe Xharavina ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ai është pyetur paksa edhe për disa foto që kanë qarkulluar së fundmi në media ku shihet përkrahë një vajze bjonde në një nga clubet e Tiranës.

“Nuk kemi asgjë, ishim duke diskutuar për çështje pune”.- ka thënë ai duke qeshur.

Dhe Tea ka shkaktuar të qeshura duke theksuar se nuk është ajo vajza bjonde që ishte shoqëruar Atdheu, më tej ai ka treguar se është beqar.

Kështu që vajza, Atdheu është single, mund ta dëgjoni e shikoni vetë se çfarë thotë:

https://youtu.be/Tei9yHiFJoQ

Të ngjashme