Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Atdheu- Andit: Mos kerko falje nga une per gabimet e tua

Andi dhe Atdheu nga miq te mire ne emision shkeputen marredheniet me perfundimin e emisionit. Diten i sotme i ftuar ne Shqiperia Live, Andi eshte shprehur se Atdheu duhet ti kerkoje falje.

Kaq ka mjaftuar qe Atdheu te beje reagimin e tij ne Insta Story.Ai ka postuar nje foto duke qeshur ku shkruan se ka postuar nje foto sepse ka qeshur shume sot. Me tej ai shkruan:

”Jam mjaftueshem i rritur dhe i vetdijshem per gabimet qe bej ne jete dhe nuk kam kurre turp te kerkoj falje, per kete ke dale sot ne deklarate po ska gje do rritesh e do i kuptosh ca gjera me shume. Fal e ke edhe kete here si shume here te tjera vec se qenke mirenjohes se mendoja se dhe ate nuk e kishe. Mos prit ate gje nga une per gabimet e tua se do plakesh”- ka shkruajtur ai.

Me tej ai ka bere nje tjeter postim ku shkruan: Fitnesi te djeg vetem nje jave shoqnia krejt jeten!

Latest Posts

Don't Miss