Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Armando Sadiku behet baba per here te pare!

Futbollisti i njohur Armando Sadiku është bërë baba, pasi bashkëshortja e tij Elona ka lindur djalin e tyre, Luisin.

Sadiku e ka ndarë lajmin e gëzueshëm në rrjetet sociale dhe urimet për të kanë qenë të shumta.

“Mirë se vjen në këtë botë djali ynë i vogël. Mami dhe babi të duan ty! Luis Sadiku”, shkruan Armando në postimin e bërë në Instagram.

Latest Posts

Don't Miss