Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Arjoni Për’puthen i vendos “kapak” duke u martuar. Publikohen fotot e ceremonisë

Arjoni eshte nje nder konkurentet meshkuj te Perputhen 2. Ai fillimisht bwri takimet me Tean, me pas me Anen per ta lene emisionin duke publikuar disa foto qe u konsideruan si “Skandal” ku shihej Arjoni dhe Ana ne krevat duke thyer rregullat e programit.

Megjithate sapo doli nga emisioni ai u lidh me modelen Serena Sula dhe qe prej atehere nuk eshte ndare nga ajo. Te dy postojne foto provokuese, shpesh gjysem-lakuriq duke u bere nje nder ciftet me te perfolura neper rrjetet sociale.

Arjoni dhe Serena duket se kane kurorzuar lidhjen e tyre me nje martese fotot e ceremonise te cilat jane publikuar ne rrjetet sociale. Ata shfaqen ne altar duke trokitur gotat e veres perballe nje torte. Arjoni i veshur me kostum ndersa partnerja me fustan te bardhe.

Latest Posts

Don't Miss