Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Aktorja Flutura Gashi:PM dhe DAGZ tradhëtuan bashkështetasen e tyre!

Aktorja Flutura Gashi ka shpërthyer në akuza ndaj dy djemve Kosovar pas situatës së Fifit.

Postimi i plotë:

Produksjoni BBV e nxjerri Fifin njeri me probleme mendore spom qudite ky fakt se te tille jan edhe e kam prite edhe prej banoreve mrena spo quditem aspak sepse ju konvenon me largu ni konkurente fort si eshte Fifi ma shume po qudisin ata dy hutat e Kosoves aty mrena qe mas krejt ksaj loje qe po i behet Fifit prej produksjonit ata e zgjedhin preferume Semin .

Nese e konsiderojn ni njeri me probleme shendesore dmth mendore ne kete rast vetem pse nuk e duron padrejtsin si duron njerzit hipokrit aty mrena njerzit qe lujn fallco athere i bije qe gjithe aty kan probleme mendore se ne deri sod kemi pa aty mrenda njerz qe edhe e kan perdore shendetin mental per loj qe i bije qe ata njerz me vertet nuk jan normal edhe jan favorizu jan lemuar nga produksjoni Big Brother Albania e them me shume bindje qe ne qoftese sonte Fifi e kishe leshu shpin e BBV shikushmerija kishe ra 100 perqind.

Nese dikush deri me sod me aq sa kam pa e meriton fitoren e BBV eshte Fifi Filloreta Raçi.

Latest Posts

Don't Miss