Kryefjala Logo

Aksidentohet Bruno i Përputhen, ja gjendja e tij!

2 vite më parë

Mëngjesin e djeshmëm Bruno i Përputhen është përfshirë në një aksident me makinë. Në një lidhje për Shqipëria Live ai ka treguar se shkak ka qenë përdorimi i telefonit nga ai.

Ndonse nuk ka patur dëme në njerëz, ai ja treguar se ka shpëtuar me një gjobë nga policia, ama bën thirrje të kenë kujdes. Bruno ka treguar se ka qene herët në mëngjes por as makina me të cilën është aksidentuar s’ka patur dëmtime njerzish.

Bruno doli çift nga Përputhen me Anën dhe sot ata festojnë 1 mujorin e daljes së tyre. Deri më tani duken çift i mirfilltë, të shohim më vonë!

Të ngjashme