Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Viola Spiro ben dedikimin prekes per babain e ndjere ne diten e tij te lindjes!

Moderatorja Viola Spiro prej kohesh eshte shkeputur nga bota e showbizit.
Edhe postimet ne Instagram nuk jane bombastike si dikur, por vendin e tyre e kane zene kujtimet dhe dedikimet per babain e ndjere, i cili humbi jeten si pasoje e Covid 19.

Ne diten e tij te lindjes Viola ka publikuar nje video me kujtime nga femijeria dhe ka bere nje dedikim shume te ndjere per te.

”Me dhemb shume qe nuk je me ketu me ne por ne do te buzeqeshim me te gjitha kujtimet dhe koherat e bukura qe kemi kaluar. Do e festojme diten tende te lindjes gjithmone ashtu sic kemi bere bashke babuci im. Derisa te takohemi perseri, te dua shume”- ka shkruajtur moderatorja.

Latest Posts

Don't Miss