Kryefjala Logo

Prindërit e Einxhelit ruajnë nga “Big Brother Vip” këtë kujtim

18 Prill, 2022 | 3:53 pm

Einxhel Shkira ishte një nga banoret më të komentuara, më të nominuara dhe më të forta të “Big Brother Vip”.

Nga një mori ngjarjesh që ndodhën në shtëpinë e Big Brother, një nga momentet më emocionuese të saj ka qenë ai kur në mbrëmjen e Krishtlindjeve ajo u shfaq në studion e spektaklit për ta drejtuar atë.

Mesa duket ky është një nga momentet më të dashura edhe për prindërit e Einxhel, të cilët e kanë ruajtur këtë ngjarje të karrierës së moderatores,përmes një fotografie që e kanë vendosur në shtëpinë e tyre.

“Ndërkohë prindërit e mi në shtëpi, foton e presidentit në mur”, ka shkruar Einxhel krah këtij kujtimi kaq special edhe për të.

D95A2929 8B00 477F 9B2D 128E2350A085

 

Të ngjashme