Ndryshime të mëdha në “Goca dhe Gra”, zbulohen emrat e moderatoreve!

7 muaj më parë

“Goca dhe Gra” një format ndryshe që startoi në Top Channel në shtator arriti në pak muaj një sukses të garantuar.

Ndonse në këtë sezon të dytë vjen me ndryshime të mëdha! “Goca dhe Gra” nis transmetimin mbrëmjen e të mërkurës në prime time, në orën 21:00! Por nuk ka mbaruar këtu, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se emisioni do të drejtohet nga Fatma Haxhialiu, Dalina Buzi, Armina Mevlani dhe Rita Petro!

Emra të fortë, të njohur në media dhe jo vetëm, të cilët me siguri do të sjellin erën e ndryshimit dhe larmishmëri! Epo suksese “Goca dhe Gra”!

 

Të ngjashme