Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Agron Llakaj rrefehet mes lotesh: Tre dite pas humbjes te motres, u ngjita ne skene!

Pak kohe me pare aktori i humorit ka himbur motren si pasoje e Covid. Ne nje interviste per Vizion Plus Agron Llakaj ka treguar se tre dite pas humbjes se motres i duhej te ngjitej ne skene.

Ai ka rrefyer mes lotesh:

“Në ditën e tretë që humba motrën kam dalë në skenë. Më falni, ju kërkoj ndjesë. Gjithsesi jeta e tillë është, ishim të papërgatitur. Të më falë dhe publiku, se s’doja t’i falja lot sot në këtë ditë. Artistin kështu e ka bërë Zoti, duhet të dalë mbi veten, në fund të fundit ka një rol. Është sakrilegj, jo sakrificë. Realitet i vështirë por ia kemi dalë dhe ia kemi dhënë atë kurorë buzëqeshje, të qeshure publikut. Sepse në fund të fundit mendoj se ndoshta e qeshura mund shumë gjëra, jep besim për jetën”, tha aktori i humorit.

Latest Posts

Don't Miss