Kupa u mbush! Ndahen perfundimisht Donaldi dhe Bora

10 muaj më parë

Ditet e fundit eshte diskutuat tej mase raporti i afert i Beatrixit dhe Donaldit, e sigurisht qe ne pikepyetje ka qene edhe marredhenia e Bores me Donaldin.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Bora dhe Donaldi do ti japin fund marredhenies se tyre njehere e pergjithmone. Sic dhe i thone: Beatrix nuk ishte arsyeja e ndarjes se tyre perfundimtare por pika e fundit qe derdhi kupen!

Gjithesesi le te presim dhe pak se cfare do te ndodhe ne spektaklin e sotshem!

Rikujtojme se Bora e Donaldi kur u takuan ne Big Brother vendosen qe te flisnin kur ai te dilte, por mesa duket tani me asgje s’ka mbetur per tu sqaruar mes tyre!

Të ngjashme