Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Perplasje mes Arbanes dhe Fifit: Ndoshta duhet te dalesh ta ndjekesh nga shtepia BB VIP

Mbremjen e sotme ka patur shume tensione brenda shtepise se Big Brother VIP.

Teksa po jepej nje video ku protagoniste ishte Fifi, Arbana ka kerkuar nje koment nga ajo e cila nuk ka dashur t’ja jape.

Kjo gje ka irrituar moderatoren e cila i ka thene se mund ta ndjeke edhe nga shtepia si spektatore.

“Ndoshta duhet të dalësh dhe ta shikosh Big Brother nga shtëpia jote.”, i tha Arbana.

Latest Posts

Don't Miss