Kryefjala Logo

100 mije euro dhuratë për veten e tij! Ja çfarë zgjodhi Ledri!

29 Shtator, 2022 | 5:58 pm

Reperi Ledri Vula ka vendosur të surprizojë veten e tij dhe ti bëjë nje dhuratë shumë të kushtueshme. Ndonse kjo tashmë nuk është një gjë e re pasi gjithë artistët e bëjnë.

Ledri ka vendosur të blejë një makinë të tipit Porsche Carrera 911 Turbo, e cila kushton rreth 100.000 euro. Një dhuratë e kushtueshme, ama e merituar. Në fund të ditës, po e blen me lekët e tij.

Gjithësesi është e sigurt që tani më Ledrin do ta shohim me makinën e re. Epo ta gëzojë!

F72644AE 16E5 4947 8359 6987E7EBDC8B

Të ngjashme