Të fshehtat e yjeve i tregon vetëm parashikimi i Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi

Në dashuri, prej disa kohësh ka shumë probleme dhe tensione në çift. Sot do të përmirësohen situatat në punë dhe do të vijnë lajme të mira.

Demi

Bëhuni gati! Dashuria do të trokasë në derën tuaj sot.

Binjakët

Hëna nuk është larguar ende nga shenja juaj, ndaj do të jetë një ditë tepër e bukur për ndjenjat. Disa prej jush kanë ndryshuar tashmë grupet e punës dhe do të marrin impakt tepër pozitiv.

Gaforrja

Në dashuri, gjërat po shkojnë mjaft mirë ndërsa ditën e nesërme, bëhuni gati për një ditë mahnitëse. Në punë, do të përjetoni me ankth kontrollet, por përpiquni të relaksoheni pasi çdo gjë është rutinë e zakonshme.

Luani

Këtë fundjavë ftoni të tjerët t’ju duan pa hezitim. Në punë jeni në formë të shkëlqyer fizike, shumë më aktiv.

Virgjeresha

Kjo e shtunë për ju nuk do të nisë me pozitivitet, ndaj kushtojini vëmendje shumë fjalëve. Në punë duket se asgjë nuk po shkon mirë sot.

Peshorja

Këshillohet që të bëni kujdes me veprimet dhe të shmangni çdo diskutim që lidhet me paratë. Në punë jeni nervoz dhe të shqetësuar, por duhet të ruani qetësinë dhe të jeni të ftohtë në disa situata.

Akrepi

Kjo fundjavë do të jetë tepër pozitive për ju pasi keni të dielën që ju sjell energji të reja. Në punë, ekuilibri juaj i shkëlqyer do t’ju ndihmojë të ndiqni një rrugë të caktuar.

Shigjetari

Sot është dita e duhur për të sqaruar disa diskutime me partnerin/partneren. Kini kujdes nëse keni të bëni me persona që i përkasin shenjës së peshqve dhe binjakëve. Nëse keni një punë që duhet të zgjidhni sa më parë, pranojeni, por mos e bëni sot.

Bricjapi

Çdo vendim që duhet të merrni në lidhje për një histori dashurie, mos e shtyni për nesër por jepini drejtim që sot. Në punë do të dëshironit një rritje rroge dhe më e rëndësishmja, që përpjekjet tuaja të vihen re.

Ujori

Do të lindin disa emocione të bukura gjatë këtyre ditëve, por asgjë nuk konkretizohet deri në vitin e ri. Në punë, ajo që filloni tani do të sjellë sukses të madh në vitin e ardhshëm.

Peshqit

Tensioni në dashuri ju ka shqetësuar prej disa ditësh, por këtë fundjavë do të qetësohet situata. Në punë, kushdo që është në pritje të lajmeve do të bëjë mirë të japë maksimumin në atë që bën para se të kërkojë diçka më shumë.

Të ngjashme