Parashikimet e astrologut Paolo Fox për ditën e premte

2 muaj më parë

Dashi-Sot jeni pak të tensionuar, sidomos në sferën sentimentale.
Për sa i përket punës, përpiquni të angazhoheni, veçanërisht nëse jeni duke punuar në një projekt të rëndësishëm.

Demi-Sot ka shumë mendime, por është më mirë të mos kënaqeni me negativitetin. Mund të ngrini zërin edhe në punë.

Binjakët-Sot me shumë mundësi do t’i jepni një ultimatum partnerit .
Mundësi të mira vijnë në punë pas një periudhe të vështirë.

Gaforrja-Qielli flet për emocione të forta ndaj nëse jeni ende beqar hidhuni.
Në punë favorizohen profesionistët e lirë.

Luani-Nëse ka diçka që nuk ju pëlqen në marrëdhënien tuaj, bisedoni me partnerin tuaj për këtë.
Në punë është më mirë të mos debatoni shumë me kolegët, gjeni një kompromis.

Virgjëresha-Sot mund të jeni pak nervozë në dashuri.
Në punë ka shumë lodhje të akumuluar por shtrëngoni dhëmbët, fundjava është afër.

Peshorja-Ky qiell është i bukur për ata që kërkojnë dashuri.
Në punë do arrini shumë shpejt të arrini një marrëveshje.

Akrepi-Sot është koha për të folur qartë me partnerin tuaj, qoftë edhe me çmimin e debatit.
Në punë, nga ana tjetër, keni një dëshirë të madhe për ndryshim.

Shigjetari-Periudha është interesante për takime të reja, ndaj mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë jeni plot me gjëra për të bërë por edhe me kënaqësi.

Bricjapi-Qielli i sotëm flet për takime të reja. Në punë jeni të lodhur dhe gjithashtu nuk jeni vërtet të kënaqur me atë që po bëni.

Ujori-Kjo ditë është shumë interesante për ata që duan dashuri. Ka një lajm të mirë në punë.

Peshqit-Ka ardhur koha për të gjetur një qetësi të bukur në dashuri.
Në punë jeni pak të lodhur por do keni kënaqësi të madhe për punën tuaj.

Të ngjashme