Kë po paralajmëron Paolo Fox?Parashikimi për sot!

1 vit më parë

Dashi

Kujdes nga ish-i: Dielli është në një aspekt kritik, favorizon zënkat. Edhe në punë disa situata mund t’ju nervozojnë, përpiquni të sqaroheni.

Demi

Ata që kanë mbyllur një histori ka të ngjarë të duan të fillojnë nga e para. Në punë, nëse keni ndërmend të ndryshoni, bëjeni me mençuri dhe mbyllni fillimisht çështjet e pazgjidhura.

Binjakët

Ditë interesante për dashurinë: deri në 23 mund të jepni një përgjigje. Në punë marrëdhëniet me disa kompani përmirësohen, është koha për zgjidhje.

Gaforrja

Hëna është ende në shenjën tuaj, përfitoni nga ajo, veçanërisht në mëngjes. Jeni të shqetësuar në punë, mbani mend se duhet durim me të afërmit.

Luani

Hëna do të jetë në shenjën tuaj nga nesër, mos i nënvlerësoni propozimet dhe situatat që krijohen tani. Koha është e favorshme për të ndryshuar vendin e punës.

Virgjëresha

Ata që janë beqarë mund të kalojnë një kohë të mirë falë një Venusi pozitiv. Në punë çdo gjë që bëni gjatë kësaj periudhe sjell përfitime.

Peshorja

Hëna, Venusi dhe Mërkuri përsëri përballë, keni pak kohë që të mendoni për dashurinë, pasi puna ju zë pjesën më të madhe të ditës. Duke folur për punën: ndryshimi është i mundur, por ku të shkoni? Ky mund të jetë problemi i vërtetë.

Akrepi

Lajm i mirë në dashuri: Dielli i favorshëm gjatë gjithë dhjetorit. Mendoni për çështjen e punës, keni nevojë për të.

Shigjetari

Tre ditë rikuperim në dashuri, por mos i bëni planet deri për Krishtlindje. Në punë duhet të gjeni një ekuilibër.

Bricjapi

Hëna është ende kundër jush në aspektin e dashurisë, zgjidhini sa më shpejt kontrastet e vogla. Është e lehtë për dikë të debatojë, ju mendoni të gjeni zgjidhje.

Ujori

Dashuria mund t’ju befasojë edhe në muajt në vijim. Në punë tregoni gatishmëri për të ndryshuar për të bërë gjëra të reja.

Peshqit: Një ditë tjetër me një hënë të favorshme, planifikoni diçka argëtuese për Krishtlindje. Ndryshimet janë të mundshme në punë, por sigurohuni që zgjedhjet të jenë të drejta.

Të ngjashme